Проведено об’їзди закладів освіти

           18-19 серпня 2020 року робоча група на чолі з начальником відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віктором Ємцем, перевірила стан підготовки навчальних закладів району. В об’їзді закладів взяли участь Кушнір Л.М., головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Менського районного управління ГУДПСС в Чернігівській області та Гречуха Д.А., головний інспектор Менського РВ УДСНС України в Чернігівській області.

          За результатами об’їзду з’ясовано, що в усіх закладах проведено поточні ремонтні роботи, впорядковано пришкільні території, здійснено заходи з енергозбереження, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, створено комфортні умови для навчання та виховання дітей. Більшість  робіт уже виконані, інші в стадії завершення. 

         Учасники групи відмітили Березнянську ЗОШ І-ІІ ступенів, Покровську ЗОШ І-ІІІ ступенів та  Миколаївський ЗЗСО І-ІІ ступенів, як найкращі заклади підготовлені до навчального року.        За результатами виїзду дано ряд доручень відповідним виконавцям.

Березнянська ЗОШ І-ІІ ступенів

Данилівська філія І-ІІ ступенів

Березнянський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Волосківська ЗОШ І-ІІ ступенів

Миколаївський ЗЗСО І-ІІ ступенів

Сахнівський ЗЗСО І-ІІ ступенів

Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів