Знай та поважай свої права

З 09 по 13 грудня 2019 року у закладах загальної середньої освіти району проводився Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Протягом кількох днів учителями історії, права та класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи: гра-мандрівка «Правовий букварик» для учнів 1-4 класів,  всеукраїнський урок «Права людини», бесіда з елементами гри «Права у моєму житті», виховні години.

В Березнянському опорному ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшли зустрічі учнів із працівником Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Римар А. В. з таких тем: «Торгівля людьми. Сучасне рабство», «Мої права та обов’язки».

У шкільних бібліотеках були організовані виставки «Правова література» та «Шляхами правових знань».

Педагогами створено пам’ятку для учнів і батьків «Насильство над дитиною як чинник деструктивного впливу на формування її особистості».

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.